• موقعیت مکانی
    پاسداران
  • برنامه کاری
    شنبه تا پنجشنبه - ساعت ۹ تا ۱۸
  • مشاوره رایگان
    09122264356
Homeارتباط با ماپرسش های متداول
خانه پرسش های متداول
پرسش های متداول

پاسخ تعدادی از سوالاتی که به دفعات پرسیده شده را در این قیمت می توانید ببینید. در صورتی که سوال شما در بین سوالات نیست از بخش “ارتباط با ما” و از طریق فرم بپرسید!

آیا شرکت امکان ارائه خدمات بدون تامین تجهیزات را دارد؟
بله... شرکت اسمارت سرویس با هدف ارائه خدمات مهندسی در زمینه هوشمندسازی ساختمان، دوربین های مدار بسته و سیستم های امنیتی تاسیس شده است و به همه پروژه ها با هر برندی امکان ارائه خدمات را دارد.
آیا شرکت فروش محصول هم دارد؟
بله... شرکت اسمارت سرویس امکان ارائه محصولات ساختمان هوشمند، سیستم های صوتی و تصویری حرفه ای، دوربین مدار بسته، سیستم های بازرسی، راکت بازرسی، گیت های بازرسی و سیستم های امنیتی را دارد.
خدمات سرویس و نگهداری توسط شرکت ارائه می شود؟ چگونه؟
بله... امکان عقد قرارداد با واحدهای ساختمانی هوشمند جهت ارائه خدمات سرویس و نگهداری و برنامه نویسی وجود دارد. هزینه خدمات بسته میزان آپشن ها و تجهیزات پروژه برآورد می شود.
چگونه شرکت می توانید به همه برندهای سیستم هوشمند ساختمان خدمات ارائه کند؟
مهندسین شرکت اسمارت سرویس دارای مدرک معتبر KNX هستند و میتوانند به برندهایی که تحت این پروتکل محصول تولید میکنند خدمات ارائه کنند برندهایی مانند ABB، اشنایدر، Berker، یونگ، eelectron و ...
همچنین مهندسین شرکت، دوره های برندهای آمریکایی Crestron و Contorl4 را در مرکز آموزشی این برندها در خاورمیانه - دبی طی نموده اند و با توجه به اجرای پروژه های متعدد با این برندها تجربه کافی را نیز دارا می باشند.
برندهایی با پروتکل باس مانند HDL، G4 و TIS هم دارای باس مشترک هستند که مهندسین شرکت سابقه ۴ سال اجرای پروژه را با این برندها را دارند.
کارشناسان فنی بخش Z-wave هم امکان ارائه خدمات فنی به پروژه های اجرا شده با این پروتکل را دارند مانند Fibaro، Zipato، Vera و ...

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/smartse1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/smartse1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/smartse1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/smartse1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52