• موقعیت مکانی
    پاسداران
  • برنامه کاری
    شنبه تا پنجشنبه - ساعت ۹ تا ۱۸
  • مشاوره رایگان
    09122264356
Homeدوربین مدار بستهدوربین مداربسته و دوربین تحت شبکه گرمایی در برابر دوربین های دید در شب و حساس به نور
خانه دوربین مداربسته و دوربین تحت شبکه گرمایی در برابر دوربین های دید در شب و حساس به نور
14
جولای
دوربین مداربسته و دوربین تحت شبکه گرمایی در برابر دوربین های دید در شب و حساس به نور
دوربین مداربسته و یا دوربین تحت شبکه کارکردی مانند چشم انسان دارند. به این معنی که با استفاده از نور ساطع شده از اجسام امکان تصویر کردن آن را پیدا می کنند. دوربین تحت شبکه گرمایی نیز عملکرد مشابهی دارد. تعریف نور به عنوان بسته های انرژی و یا فتون های حامل انرژی است که شامل محدوده ی گسترده ای از اقسام سطوح می شود. گرما نیز به عنوان انرژی ساطع شده از بدن محسوب می شود این بسته های انرژی توسط سنسور دوربین دریافت می شود. دوربین های دید در شب و یا دید در نور کم یا دوربین مداربسته LOW LIGHT  هم از همین کارکرد استفاده می کنند. حساسیت دوربین تحت شبکه و یا دوربین مداربسته دید در نور اندک به سطوح نوری پایین تری است به شکلی که از سنسورهایی با حساسیت بالاتری به نور استفاده می کنند. از سوی دیگر دوربین دید در شب این حساسیت به نور را نسبت به نور فروسرخی دارند که خود دوربین در تاریکی از خود منتشر می کند.

برای داشتن دید مناسب در شرایط تاریکی و در فواصل بالا باید در نظر گرفت دوربین دید در شب به واسطه ی محدودیت برد اشعه فروسرخ این گونه از دوربین برای ثبت تصاویر در شرایط نوری نامناسب و فواصل زیاد مناسب نیست. از سویی دوربین مداربسته کار در نور کم توان تصویربردرای در تاریکی محض را نخواهد داشت. این در حالی است که بدن جانداران همواره از خود گرما ساطع کرده و درنتیجه دوربین تحت شبکه گرمایی یا ترمال در هر شرایط نوری و از فواص بسیار دور امکان تصویر برداری را ممکن می سازند.

 

این گونه از دوربین نظارت تصویری که پیشتر در انحصار تولیدکنندگان خاصی بود به مرور جای خود را در خط تولید سایر کمپانی های سازنده ی دوربین تحت شبکه باز خواهد کرد و این ناشی از گرایش سازندگان دوربین مداربسته و دوربین تحت شبکه به تولید دوربین با کیفیت و امکانات فناوری بالاست. می بایست ایستاد و به انتظار نشست.

 


مطالب مرتبط

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/smartse1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/smartse1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/smartse1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/smartse1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52