• موقعیت مکانی
    پاسداران
  • برنامه کاری
    شنبه تا پنجشنبه - ساعت ۹ تا ۱۸
  • مشاوره رایگان
    09122264356
Homeشرکت ماارزش های اصلی
خانه ارزش های اصلی
ارزش های اصلی ما

شرکت اسمارت سرویس به عنوان یک شرکت خصوصی، جهت فعالیت در عرصه فناوری‌های نوین جهانی به ویژه در حوزه برق و IT و تکنولوژی تاسیس گردیده است. خدمات شرکت بدون حد و مرز به کلیه بخش‌های مختلف جامعه به مانند سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی، شرکت‌های خصوصی، کارخانه‌ها، واحدهای تولیدی، مراکز بهداشتی و درمانی، مراکز آموزشی، مراکز نظامی و بخصوص جهت رفاه عامه مردم عادی در حوزه جغرافیایی خاورمیانه، با بالاترین کیفیت ارائه می‌گردد.

-این شرکت سعی نموده است با بهره‌گیری از مدیران و کارشناسان متخصص در عرصه‌های گوناگون، خدماتی به روز و متناسب با نیازهای مشتریان ارائه نماید. برای جهت بخشیدن به فعالیت‌های کاری، ارزش‌هایی به عنوان الگوهای فعالیت شرکت به شرح ذیل انتخاب گردیده است:

مشتری وفادار
تمامی فعالیتهای صورت گرفته در شرکت نه در جهت جذب مشتری، بلکه در راستای به وجود آوردن مشتریان وفادار به شرکت میباشد. ایجاد مشتری وفادار مستلزم ارائه خدمات در بالاترین سطح ممکن است.
بالاترین حد کیفیت
تمامی فرآیندهای فنی و غیر فنی شرکت بر اساس استانداردها و به گونه‌ای شکل گرفته است که مشتری هرگونه خدمات و یا محصول مورد نیاز خود را با بالاترین حد کیفیت دریافت نماید.
اطلاع رسانی بدون حد و مرز و به روز
تمامی پرسنل شرکت موظف می باشند کلیه اطلاعات فنی، تجاری و مشاورهای موجود در شرکت را بدون در نظر گرفتن میزان قطعیت مشتری و به صورت رایگان در اختیار تمامی مراجعه کنندگان و درخواست کنندگان قرار دهند.
بیان حقیقت
تمامی تلاش، برنامه ریزیها، تبلیغات، جلسات، سمینارها و … در اسمارت سرویس، مبتنی بر بیان واقعیت بدون اضافه و یا کمکردن مطالبی به اصل وجودی آن میباشد.
همکاری با بهترین ها
تمامی تلاش آن است که در جهت تهیه کالا، نمایندگی و همکاری فنی با شرکتهای مادر، آنهایی مورد توجه قرار گیرند که در زمینه کاری خود از جنبه های مختلف جزو برترینها محسوب می گردند.
ارائه محصول و خدمات فنی بر اساس آخرین فناوری‌های جهانی
از ارزش های شرکت، انتخاب و ارائه محصولات و ارتقای خدمات فنی بر اساس آخرین تحولات فنی در دنیا تا مشتریان همیشه مطمئن باشند راه حل ارائه شده دارای بالاترین استاندارد و در لبه توسعه فناوری، در عرصه جهانی است.

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/smartse1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/smartse1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/smartse1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/smartse1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52