• موقعیت مکانی
    پاسداران
  • برنامه کاری
    شنبه تا پنجشنبه - ساعت ۹ تا ۱۸
  • مشاوره رایگان
    09122264356
Homeخدماتمشاوره هوشمندسازی ساختمان
خانه مشاوره هوشمندسازی ساختمان
مشاوره در زمینه اجرا

همیشه برای سازندگان پروژه های ساختمانی این مسئله وجود دارد که چه میزان از آپشن های سیستم هوشمند را در پروژه و توسط چه تیمی اجرا کنند. کارشناسان اسمارت سرویس ضمن ارائه مشاوره در خصوص حد هوشمندسازی در پروژه، در مورد نحوه اجرا هم نکات بسیار کلیدی را در اختیار پیمانکاران قرار می دهند تا زیرساخت و بسترسازی سیستم هوشمند که اصلی ترین بخش در یک پروژه هوشمند است، بدرستی اجرا شود. همکاران ما در اسمارت سرویس بهترین نوع خدمات را در زمینه هوشمندسازی ساختمان قبل و بعد از فروش در اختیار مصرف کنندگان نهایی و سازندگان قرار می دهند.

ارائه مشاوره در زمینه انتخاب برند

انتخاب یک برند از میان صدها برند موجود در زمینه هوشمندسازی ساختمان برای کارفرمایانی که اطلاعات کمی در این زمینه دارند کاری بسیار دشوار می باشد. مشاوران و مهندسین شرکت اسمارت سرویس خارج از هر گونه تعصب همیشه مزایا و معایب برندها را برای کارفرما تحلیل کرده و به آنها در انتخاب برند کمک می کنند. این مشاوره نیاز به تجربه کار با برندهای مختلف و اجرای پروژه با آنها را دارد که در اسمارت سرویس با بیش از ۱۰ برند مختلف پروژه اجرا و پیاده سازی شده است که این نکته می تواند در ارائه بهترین مشاوره به کارفرما بسیار موثر باشد.

قیمت و طرح
طرح خدمات محدوده هزینه های اولیه
مشاوره انتخاب مشاوره در انتخاب برند و آپشن سیستم هوشمند 1 – 20 میلیون تومان
مشاوره و طراحی مشاوره و طراحی نقشه های هوشمند 10 هزار تومان به ازای هر مترمربع
نظارت بر اجرا نظارت بر نحوه اجرای سیستم هوشمند 2 هزار تومان به ازای هر مترمربع
نصب تجهیزات نصب تجهیزات روکار و تابلویی هوشمند از ۱ میلیون تومان به ازای هر تابلو
برنامه نویسی برنامه نویسی تجهیزات سیستم هوشمند از ۱ میلیون تومان
سرویس و نگهداری خدمات مربوط به نگهداری سیستم هوشمند از ماهیانه ۵۰ هزار تومان

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/smartse1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/smartse1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/smartse1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/smartse1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52